فرصتهاى شغلى

فرصتهای شغلی

مترجم:

مرکز اسناد حقوق بشر ايران از مترجمين واجد شرايط و با تجربه برای ترجمه حجم بالايي از متون دعوت به همکاری می کند. ترجمه متون از انگليسي به فارسي يا بالعکس مي‎باشد. بعضی متون حاوي اصطلاحات حقوقي و همه آنها مرتبط با مسائل حقوق بشری مي‏باشند. داوطلبين لطفاً درخواست همکاري و سوابق خود که شامل مهارتهاي حقوقي يا غيرحقوقي، و مدارک مربوطه مي‎باشد را با ذکر دو معرف از طريق پست الکترونيکي به آدرسjobs@iranhrdc.org ارسال نمايند.

دوره کارآموزی

مرکز اسناد حقوق بشر ایران از دانشجویان رشته حقوق که علاقمند به کارآموزی می باشند دعوت به همکاری می کند. کارآموزان وظایف زیر را انجام خواهند داد:

• پژوهش حقوقي در قوانين ايران و قوانين بين‎المللي حقوق بشر؛

• پژوهش عملي در مسائل حقوق بشري مانند قتل، شکنجه، خشونتهاي جنسي، مفقودالاثر شدن، و قتلهاي فراقضايي؛

• تهيه پيش نويس اسناد مرتبط با نقض حقوق بشر؛

• gگرد آوري، طبقه بندي، و تدوين اسناد مرتبط با حقوق بشر منتشر شده توسط دولتها، رسانه‎ها، و سازمانهاي غيردولتي؛ و

• همکاري در توسعه پايگاه داده‎هاي حقوق بشر مرکز اسناد حقوق بشر ايران

مرکز اسناد حقوق بشر ایران مخصوصاً از دانشجویانی که پیش زمینه حقوق بشر یا توانایی خواندن، نوشتن، و صحبت کردن به زبان فارسی را دارند دعوت می کند تا درخواست کارآموزی خود را برای ما بفرستند. داوطلبين سوابق خود، نامه مربوطه و نمونه نوشتاری از خود را از طريق پست الکترونيکي به آدرس jobs@iranhrdc.org ارسال نمايند.

لطفاً موضوع مطلب ارسالی را «کارآموزی پاییز 2011 – 1390» بگذارید.

داوطلبان و کارآموزان

Iمرکز اسناد حقوق بشر ايران پذيراي همکاري داوطلبين و کارآموزان با تواناییهای متفاوت مي‎باشد. داوطلبين مي‎توانند دانشجوياني باشند که مشتاق فرا گرفتن مهارتهايي کاري و حقوقي هستند، يا متخصصين جواني باشند که مايلند اوقات اضافي خود را صرف امور حقوق بشر نمايند، يا افرادي باشند که طي سالها آموخته‎اند چگونه با سازماني در حال رشد همکاري کنند. از داوطلبين و کارآموزان انتظار مي‎رود که حداقل 10 تا 20 ساعت در هفته زير نظر مدير اجرايي فعاليت کنند.

داوطلبین و کارآموزان با توانایی خواندن فارسی: : مرکز اسناد حقوق بشر ایران به خصوص از داوطلبان و کارآموزانی که توانایی خواندن زبان فارسی را دارند دعوت به همکاری می نماید.

داوطلبين و کارآموزان توسعه برنامه: : داوطلبين بايد به رشد و دريافت کمکهاي مالي، توسعه برنامه‏ها، و مديریت مراکز غيرانتفاعي علاقمند باشند. تجربه کار غيرانتفاعي در هر يک از موقعيتهاي بالا بسيار مطلوب است اما ضروري نيست.

داوطلبين و کارآموزان پژوهشگر: برنامه کارآموزي مرکز اسناد حقوق بشر ايران کارآموزان را با قوانين بين‌المللي حقوق بشر و عملکرد آنها و وضعيت حقوق بشر در ايران براي دانشجويان دانشگاه و دانشجويان حقوق فراهم مي‏سازد. علاقمندان سوابق و درخواست همکاري خود را از طريق پست الکترونيکي زير ارسال نمايند: jobs@iranhrdc.org

روشهای فعال شدن:

روشهای بسیاری برای فعالیت با مرکز اسناد حقوق بشر ایران وجود دارد. ما تا جای ممکن این روشها را در زیر نام بردیم اما اگر شما ایده‌های دیگری دارید لطفاً آنها را با گروه توسعه ما از طریق پست الکترونیکی info@iranhrdc.org در میان بگذارید. طرفداران، داوطلبان و بنیادهای مختلف مرکز اسناد حقوق بشر ایران را به صورت امروزی آن درآورده‌اند و حمایت شما و امثال شما به رشد روزافزون این مرکز، تمدید تشویق مسئولیت پذیری و احترام برای حقوق بشر و حکومت قانون کمک می‌کند.

به دوستانتان درباره مرکز اسناد حقوق بشر ایران بگویید.

Tراحتترین روش برای فعال شدن این است که به دوستانتان درباره فعالیتهای ما بگویید. شما به راحتی می توانید از طریق ایمیل با دوستانتان تماس بگیرید و کارهای ما را با فرستادن لینک ما، با آنها در میان بگذارید. www.iranhrdc.org

شما همچنین می‌‎توانید در فیسبوک و توییتر طرفدار صفحه ما بشوید. Facebook and Twitter and Balatarin.

برای دریافت خبرنامه ما نام نویسی کنید

این یهترین راه برای به روز شدن درباره پیشرفتهای مرکز اسناد حقوق بشر ایران می‌باشد. خبرنامه‌های ما تأثیرات گزارشهای ما را و کارهای کارمندان و داوطلبان مرکز اسناد حقوق بشر ایران را برجسته می‌کنند.

هنوز به دنبال روش هستید؟

این فهرستی از روشهای دیگر برای کمک به ما می‌باشد:

• به کلوب خدمات بین‌المللی محل خود درباره تلاشهای مرکز اسناد حقوق بشر ایران بگویید

• درباره ما وبلاگ بنویسید

• اطلاعیه های رسمی مرکز اسناد حقوق بشر ایران را از طریق فیسبوک با شبکه خود در میان بگذارید.

• به کسانی که در رسانه ها می شناسید درباره فعالیتهای ما بگویید.

• به ده نفر از دوستانتان از طریق پست الکترونیکی بگویید که از ما حمایت می کنید و بخواهید تا آنها نیز از ما حمایت کنند.

• با 5 وبلاگ نویس ارتباط برقرار کنید و درباره فعالیتهای ما به آنها بگویید.

در گودسرچ (GoodSearch) از ما به عنوان بنیاد خیریه خود نام ببرید.

در ازای هدیه تولد از دیگران بخواهید تا یکباره یا به صورت ماهانه با اهدا به مرکز اسناد حقوق بشر ایران به آینده ایران کمک کنند..

برای دریافت آخرینها ثبت نام کنید

ما را دنبال کنید